امروز: پنج شنبه، 27 تیر 1398

وبلاگ رسمی

ستاره حسینی

داور جشنواره تئاتر ثمر

داور جشنواره تئاتر ثمر خانم ستاره حسيني داور در هفتمين جشنواره مردمي و دانشجويي تئاتر ثمر در كنار ايوب آقاخاني و سياوش پاكراه داوران جشنواره ثمر كه در تاريخ ١٧ تا٢٥ اسفند در تماشاخانه پاليز برگزار شد..

سريال گسل

اين روزها در حال كار كردن روي نقش مرضيه اعتبار در سريال گسل هستم . روز اولي كه فيلمنامه گسل رو خوندم واقعا بنظرم سريال كامل و زيبايي اومد كه همه ي موقعيت هاي زندگي به شكل جذابي در اون وجود دارد موقعيت هاي سياسي كارآگاهي همين طور عاشقانه ،اجتماعي و كمدي است و متفاوت از سريال هايي كه در صدا و سيما پخش ميشه .اما مرضيه دختر معاون وزير كه دانشجو پزشكي است و دختري باهوش و سخت گير كه قلبي مهربان دارد و البته جالب و بامزه و گاهي خشن است ☺️?و ديگر چيزي نمي گويم تا خودتون سريال و ببينيد.??

وارونگي در جشنواره كن

فيلم سينمايي وارونگي نماينده ي سينماي ايران در كن 2016
فيلم سينمايي وارونگي به كارگرداني بهنام بهزادي به عنوان نماينده سينماي ايران در بخش رسمي نوعي نگاه در شصت و نهمين جشنواره فيلم كن به روي پرده خواهد رفت.
به گزارش مشاور رسانه اي پي ير لسكيور رئيس جشنواره كن به همراه تييري فرمائو دبير اجرايي اين رويداد سينمايي دقايقي پيش در يك نشست خبري در شهر كن فرانسه فهرست فيلم هاي بخش رقابتي و غير رقابتي شصت و نهمين دوره اين جشنواره را اعلام كردند و در بخش نوعي نگاه اين جشنواره فيلم سينمايي وارونگي به كارگرداني بهنام بهزادي به عنوان نماينده سينماي ايران به روي پرده خواهد رفت .
تا اين لحظه تنها نماينده ي سينماي ايران در بخش رسمي كن وارونگي است.
سحر دولتشاهي ،علي مصفا ،ستاره پسياني ،رويا جاويدنيا ،عليرضا آقاخاني،شيرين يزدان بخش،ستاره حسيني،طوفان مهرداديان،پيام يزداني،مجتبي نم نبات،عباد كريمي بازيگران اين فيلم سينمايي هستند.

وارونگي

امروز آسمان شهر سياه است مدت هاست كه آسمان شهر ما ديگر آبي نيست سياهي كه بر شهرسايه افكنده است وارونگي هواست كه زندگيمان را وارونه كرده فيلم وارونگي نوشته بهنام بهزادي فيلمي از واقعيت اجتماع ما در حال حاضر مي باشد كه همه ي مردم عزيز ما هرروز با اين بحران مواجه هستند .آقاي بهزادي به شكلي صادقانه اين فيلم نامه را نوشتند تا واقعيتي را نشان دهند آن هم بدون آنكه مشخص باشد و از آن يك فيلم رئال و بدون استفاده از تجملات ساخته اند.
آلودگي هوا با همه معضلات و آسيب هايي كه دارد از نگاهي بسيار هنرمندانه به آن پرداخته شده است.آلودگي هوا كه حتي به خانواده هايمان كشانده شده و ايجاد اختلال و مشكلات در خانواده ها .....چيزي كه متاسفانه بسياري از ما از آن غافل
هستيم و همين طور مسئولان آن را فراموش كردند.به اميد انروز كه مسيله حياتي الودگي هوا كه تمام جوانب زندگي ما را احاطه كرده مورد توجه قرار گرفته وبرطرف شود??

زندگینامه و بیوگرافی

زندگینامه و بیوگرافی
زندگینامه و بیوگرافیزندگینامه و بیوگرافی ستاره سادات حسيني متولد 16 آذرماه 1372 در تهران

زمینه فعالیت : سينما، تلویزیون، تئاتر

پیشه : بازیگری

سالهای فعالیت : 1390

برخی از فعالیت ها بازیگری :

نمايش ماه مهربون ناز نكن كارگردان مهدي مهدي آبادي ١٣٩٠.

نمايش گل كارگردان جعفرمهياري سالن كانون پرورش فكري كودك و نوجوان ١٣٩١

سريال تعبير وارونه يك رويا به کارگردانی فريدون جيراني ١٣٩٢

فيلم سينمايي وارونگي به کارگردانی بهنام بهزادي اکران شده در جشنواره فجر ١٣٩٤
سريال چرخ و فلك به كارگرداني بهرام عظيم پور ١٣٩٥